VI BIEG CHARYTATYWNY PÓŁNOCNY POMAGA

VI BIEG CHARYTATYWNY PÓŁNOCNY POMAGA

Po raz szósty wolontariusze Makroregionu Północnego i Fundacji Santander organizują bieg dla gdańskiej Fundacji Hospicyjnej. W pięciu poprzednich edycjach uczestniczyło 6875 osób i zebraliśmy razem 312 tys. zł. Zapisy ruszyły!

W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, będzie można wziąć w nim udział w dwóch formułach: stacjonarnej, czyli fizycznie pobiec z pracownikami obydwu fundacji, przemierzając trasę 7,4 km od Work Cafe Santander Gdańsk do Placu Zebrań Ludowych oraz wirtualnej – uczestnik może wystartować w dowolnym miejscu na świecie. Bieg wirtualny kierowany jest do osób, które chciałyby wziąć udział w wydarzeniu, ale nie będą w tym czasie w Gdańsku. Wystarczy dokonać zapisu i wystartować bez względu na to, w której części świata akurat się znajduje.

Kilometry pokonane dla Fundacji Hospicyjnej wszędzie liczą się tak samo i to bez względu na to, czy zostaną przepłynięte, przebiegnięte czy przespacerowane – tu najważniejszy jest cel.

W tym roku 100% zebranych funduszy zostanie przekazane na wyposażenie i uruchomienie Centrum Opieki Wytchnieniowej. Więcej informacji o COW na stronie: opiekawytchnieniowa.pl.

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Zapisy na bieg Północny Pomaga przyjmowane są od 1 do 20 września do godziny 23:59:00 za pomocą formularza zapisów na stronie:

https://elektronicznezapisy.pl

OPŁATA STARTOWA

Opłata startowa za osobę pełnoletnią wynosi 30 zł lub więcej, wg uznania. Uczestnictwo w biegu dzieci i młodzieży do 18 roku życia jest bezpłatne.

Za pierwsze 1000 zapisanych dzieci i młodzieży do 18 lat Fundacja Santander przekaże darowiznę na Centrum Opieki Wytchnieniowej w Gdańsku w wysokości 10 zł za osobę, nie więcej niż 10 tys. zł.

Pierwsze 10 osób, które wpłacą 1000 zł lub więcej, otrzyma specjalne podziękowanie w postaci statuetki Bursztynowego Serduszka.

Więcej informacji o biegu na stronie www.fundacja.santander.pl.


CENTRUM OPIEKI WYTCHNIENIOWEJ DLA OPIEKUNÓW RODZINNYCH

Centrum Opieki Wytchnieniowej, to miejsce, które zapewni opiekę chorym dzieciom oraz dorosłym, a ich rodzinom da chwilę odpoczynku. Osoby, które sprawują opiekę nad bliskimi chorymi w domach, bywają zmęczone, wypalone, przeciążone obowiązkami. Tak jak każdy z nas, potrzebują choć krótkiego urlopu, chwili wytchnienia, podczas której będą mogły wypocząć, zadbać o swoje potrzeby i po prostu nabrać sił.


Lepsza przyszłość z Fundacja Santander

Fundacja Santander prowadzi działania na rzecz lepszej przyszłości. Inwestuje w uzdolnioną młodzież, promuje pozytywne postawy społeczne oraz inspiruje do działań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content