RUSZA NABÓR DO GRUPY WSPARCIA DLA OPIEKUNÓW RODZINNYCH / OSÓB OPIEKUJĄCYCH SIĘ PRZEWLEKLE CHORYMI W DOMU!

RUSZA NABÓR DO GRUPY WSPARCIA DLA OPIEKUNÓW RODZINNYCH / OSÓB OPIEKUJĄCYCH SIĘ PRZEWLEKLE CHORYMI W DOMU!

AKTUALIZACJA! Bardzo serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą grupą wsparcia. Liczba wolnych miejsc została dzisiaj wyczerpana. W przypadku pojawienia się wolnego miejsca poinformujemy Państwa oddzielnym wpisem.

————————————-

Nowy rok, nowa siła! REJESTRACJA DO 11.01.2024 roku. Serdecznie zapraszamy Was do : GRUPY WSPARCIA DLA OPIEKUNÓW RODZINNYCH / OSÓB OPIEKUJĄCYCH SIĘ PRZEWLEKLE CHORYMI W DOMU!

Twoje życie podporządkowane jest opiece nad chorym. Nie wiesz jak długo to potrwa. Czujesz, że tracisz kontrolę. Z każdym dniem ubywa Ci sił, a co za tym idzie cierpliwości, zrozumienia, tkliwości w kontakcie ze swoim bliskim. Martwi Cię to. Zastanawiasz się, jak długo jeszcze wytrzymasz. Dołącz do naszej grupy, wspierajmy się razem!

☝LINK DO REJESTRACJI: KLIKNIJ

Grupa będzie miała charakter zamknięty, a liczba uczestników będzie ograniczona – może w niej uczestniczyć max. 12 osób. O przyjęciu do grupy wsparcia online decydują łącznie: kolejność zgłoszeń, odpowiedź na pytania otwarte zawarte w formularzu rejestracji i rozmowa telefoniczna/e-mailowa z Prowadzącym.

Uczestnictwo w grupie jest całkowicie bezpłatne.

WAŻNE: Każda osoba chcąca dołączyć do spotkań online, powinna posiadać dostęp do internetu, laptop lub telefon obsługujący przeglądarkę internetową oraz słuchawki z mikrofonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content